319 грн.

Фольга алюмінієва 9 мікрон

Продаємо фольгу алюмінієву 0, 09 мм (9 мікрон) х290 (450 мм) мм в бухтах приблизно по 50 кг, не відмотуємо й інші розміри фольги та види алюмінієвого прокату.
Можливе відправлення будь-якими, зручними для Вас перевізниками.
Область застосування алюмінієвої фольги дуже широка, вона має особливі фізичні властивості, величезний декоративний потенціал і чудові технічні експлуатаційні параметри.
Характеристика та властивості:
1) Бар'єрна якість – непрозорість та абсолютна непроникність, робить фольгу надійним бар'єром від вологи, газів, світла та непотрібних сторонніх запахів.
2) Екологічність - 100% переробляється і не втрачає ступінь корисності.
3)Харчова безпека та гігієнічність – матеріал нетоксичний, абсолютно безпечний при взаємодії з продуктами харчування, не змінює їх смакові якості та запах, а також є ефективною перешкодою для розмноження та виникнення хвороботворних бактерій та мікробів.
4) Термічна стійкість – фольга алюмінієва рулонна стійка перед високими температурами та температурними стрибками та перепадами, не піддається плавленню та не деформується.
5)Властивість збереження конфігурації – матеріал гнучкий і пластичний, має здатність зберігати і набувати форм за вашими потребами і уподобаннями.
Опірність дії корозії – внаслідок контакту фольги з повітряним середовищем вона покривається оксидною плівкою, яка захищає матеріал від речовин, здатних викликати процес корозії.
Також в наявності великий асортимент металопрокату - чорного, нержавіючого, кольорового, спецсталей, теплоізоляційних та будівельних матеріалів, залізобетонних виробів тощо.

ID: 1083422
Создано: 26/08/2021

Зарегистрирован 29/09/2015
Активность 2 дн. назад

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления